Piotr Skubiszewski

Głowacz

Piotr Skubiszewski , 30 lat. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Europejskiego Studium Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi Samorządu Terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Stypendysta London School of Economics.

 

Pracował m.in. w Kancelarii Premiera RP, w Stołecznym Biurze Promocji i Informacji Turystycznej oraz firmie konsultingowej specjalizującej się w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Odbył także staże w Parlamencie Europejskim w Brukseli oraz w firmie doradczej w Londynie.

 

Działacz Socjaldemokracji Polskiej (SDPL), przewodniczący SDPL na Ursynowie w latach 2004-2010. W 2004 r. kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W latach 2004-2007 przewodniczący Stowarzyszenia Młoda Socjaldemokracja (SMS).

 

W 2002 r. i 2006 r. wybrany na radnego dzielnicy Ursynów. Dzięki jego interwencjom udało się rozwiązać wiele problemów dotyczących życia codziennego. Zawsze do dyspozycji mieszkańców, wielokrotnie interweniował w ich indywidualnych sprawach.

 


Interesuje się muzyką filmową, sportem, polityką i sprawami UE.

 

Komisje w Radzie Dzielnicy Ursynów:

- Komisja Architektury, Budownictwa, Strategii Rozwoju i Ekologii,

- Komisja Kultury, Sportu, Rekreacji i Promocji.

 

Dyżur:

w każdy pierwszy wtorek miesiąca (godzina: 18.30-19.30), Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, pok. 229. Uprzejmie proszę o wcześniejsze potwierdzenie spotkania telefonicznie: +48 607 323 031 lub e-mail: pskubiszewski@o2.pl

 

Strona Internetowa: www.skubiszewski.pl